Lek na inteligencję

Czy szukasz leku na inteligencję? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, ponieważ Modafinil jest znany jako jedyny na świecie lek na inteligencję. Chociaż określenie to jest nieco na wyrost, rzeczywiście obserwacje wskazują nieznaczną korelację między osiąganymi efektami a zażywaniem modafinilu.

Dlaczego więc jest nazywany lekiem na inteligencję?

Przede wszystkim jest to związane z faktem iż usuwa objawy zmęczenia oraz wzmacnia koncentrację i skupienie, co wpływa na osiągane efekty, a w tym i na testy IQ. Nie należy jednak traktować pojęcia „lek na inteligencje” dosłownie – nie staniemy się dzięki niemu człowiekiem idealnym, a jedynie będziemy mogli wydobyć z siebie nowe pokłady energii i motywacji.

KUP TERAZ

W jaki sposób działa Modafinil?

Przede wszystkim, działa tak jak już wspomnieliśmy, a mianowicie usuwa objawy zmęczenia, a także wzmacnia koncentrację. Dzięki temu efekty, które osiągamy są zazwyczaj lepsze niż po zazwyczaj przy zmęczeniu i podziale uwagi na 8 różnych rzeczy. Jednak, aby prawidłowo stosować Modafinil należy brać pod uwagę szereg rzeczy, a są to między innymi:1.

1. Zażywane leki, zwłaszcza psychotropowe i leki nasenne.

Tutaj przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że wiele substancji psychoaktywnych, czy leków psychotropowych ma przeciwne działanie niż Modafinil, a ich równoczesne stosowanie może powodować nie tylko przeciwne działanie ale i również poważne konsekwencje zdrowotne dla osób, które równocześnie zażywają takie leki. Jeden z naszych klientów zażywał tabletki nasenne, ponieważ miał problem z zaśnięciem. Jednocześnie chciał też stosować Modafinil. Wszystko jest w porządku, jednakże branie równocześnie tych dwóch substancji powodowało u niego mocne zawroty głowy oraz wieczne przemęczenie, którego nie mógł zwalczyć w żaden sposób.

Dlatego też tak istotne jest ustalenie leków, które się bierze i wyczytanie o ich efektach ubocznych oraz docelowym działaniu oraz połączenie tych faktów z działaniami i ubocznymi efektami Modafinilu, który przecież jak każdy lek – ma skutki uboczne.

2. Odpowiednio zbilansowana dieta, bogata w mikroskładniki.

dieta modafinilZe względu na to, że każdy lek działa efektywniej gdy dochodzi do niego bogata dieta, poniżej przedstawimy kilka posiłków/pokarmów, które warto w trakcie używania Modafinilu ująć w swoich posiłkach. Oczywiście nie jest to bardzo restrykcyjne, jednak pozwoli zmaksymalizować korzyści z używania Modafinilu.

  • Świeże pomidory – Jako bogate źródło witamin, warto jeść zwłaszcza rano,
  • Migdały, Orzechy włoskie – Świetne źródło tłuszczów roślinnych, które pomagają nam zwiększyć wydajność mózgu, można jako przekąskę lub do posiłku,
  • Wątróbka drobiowa – Bogate źródło witaminy C oraz żelaza.
  • Owoce – Dzięki nim nasz organizm zachowuje „świeżość” i „skupienie”
  • Pełnoziarniste pieczywo – jako alternatywa dla białych i czysto pszennych pokarmów,

Należy unikać:

  • Ciężkich, kalorycznych obiadów jak np Golonka czy dania z sosem bazującym na tłuszczu,
  • Przekąsek typu: chipsy, paluszki, orzeszki – spowalniają trawienie, powodują senność,

Co jeszcze:

  • Pić odpowiednią ilość wody – Dzięki temu nasz organizm będzie działał maksymalnie efektywnie,

3. Zażywane używki (najlepiej unikać alkoholu, a zwłaszcza narkotyków stymulujących ciało migdałowate).

modafinil alkoholKonsekwencje płynące z nadużywania alkoholu zna każdy. Jak to jest z połączeniem Modafinil+Alkohol? Wiele osób obserwuje u siebie zwiększoną tolerancję na alkohol po zażyciu Modafinilu, co jednak może prowadzić do przeciążenia wątroby i żołądka gdyż nie jesteśmy w stanie poprawnie ocenić naszego stanu zdrowia i upojenia. Nie jest to pożądane gdyż może prowadzić nawet do nagłej wizyty na SORrze.

Jeżeli chodzi o narkotyki psychoaktywne, zwłaszcza takie jak grzyby halucynogenne czy też jak LSD stanowczo nie zaleca się zażywania ich wraz z Modafinilem, ponieważ może o on potęgować ich efekt, a to w konsekwencji może doprowadzić do psychozy, która okaże się dla nas zgubna. Łączenie z Heroiną czy Kokainą w ogóle nie powinno być brane pod uwagę, co więcej, gorąco zaleca się nie używanie tych substancji gdyż prowadzą do poważnych zmian w naszym organizmie. Marihuana + Modafinil to bardzo ryzykowne połączenie, jednak nie ma na ten temat dokładnych badań ani opinii zarówno klientów jak i innych użytkowników.

4. Ilość snu.

sen modafinil

Wiadomo, że nie po to bierzemy Modafinil aby spać, jednakże trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że sen jest w naszym życiu niezbędny. Należy spać co najmniej kilka godzin dziennie, a ile jest zależne od naszego organizmu. Zazwyczaj zaleca się co najmniej 6 godzin snu, jednak przy Modafinilu da się zejść teoretycznie do 3 godzin. Ile dokładnie? Musicie ocenić sami, gdyż każdy zna swój organizm zna najlepiej.

To prawda, że Modafinil usuwa efekty zmęczenia, jednak należy brać pod uwagę, że organizm dalej potrzebuje odpoczynku – w końcu narządy wewnętrzne regenerują się właśnie podczas snu, zbyt długie stosowanie Modafinilu z całkowitym wyłączeniem snu może skutkować poważnymi konsekwencjami, dlatego też zaleca się minimum 3-4 godziny snu, w ostateczności 2. Od czasu do czasu omżna też zarywać nocki, jednak długotrwałe stosowanie leku na inteligencje bez snu jest bardzo niebezpieczne.

Kto stosuje Modafinil? 200 słów

Jeżeli wierzyć kuluarom Modafinil był zażywany nawet przez Barracka Obamę. Ponadto jest to skuteczny lek na małą ilość snu sporej ilości personelu Białego Domu, prawników, maklerów czy lekarzy. Tam gdzie pojawia się zbyt mała ilość snu – tam pojawia się i Modafinil. Jest kojarzony ze sporą ilością nazwisk, jednakże nikt tego nie potwierdza i nikt temu nie zaprzecza.

KUP TERAZ