Lek Jestem Bogiem

Szukasz leku, który stosował Eddie Mora w Jestem Bogiem? Wszyscy wiemy, że jest to jedynie film i póki co nie ma specyfików, dzięki którym osiągniemy tak niesamowite rezultaty, jednakże dzięki Modafinilowi wasze efekty będą znacznie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, a w połączeniu z dobrą dietą i odpowiednimi warunkami snu oraz przy kombinacji z kilkoma innymi środkami takimi jak noopept czy cholina osiągniecie państwo świetne efekty.

Lek Jestem Bogiem czy istnieje?

Lek, o którym mówimy, a więc NZT jest to jedynie fikcja, faktem jest jednak, że noopept w połączeniu z Modafinilem i odpowiednią dietą wykazuje niesamowite efekty, a ponadto nie chce nam się spać, dzięki czemu nie popadniemy w zmęczenie lub zniwelujemy do zera konsekwencje nieprzespanej nocy.

Jestem Bogiem Lek

Tak, jak wspomnieliśmy lek NZT nie istnieje i nie możemy obiecać, że po Modafinilu nagle staną się państwo drugim Teslą, jednakże na pewno odczujecie znacznie lepsze efekty oraz zlikwidujecie znużenie, zmęczenie czy niewyspanie. Dołącz do grona osób, w których jest nawet Barrack Obama, a która to z sukcesem stosuje Modafinil.