Czy Modafinil jest legalny?

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy tak skuteczny lek na zmęczenie czy też „lek na inteligencję” jak Modafinil jest w ogóle legalny? Prawdą jest, że nie jest on dostępny w Polsce, ponieważ został wycofany z obrotu, głównie ze względów finansowych – są tańsze leki na narkolepsję, a polskie koncerny farmaceutyczne wolały nie mieć konkurencji. Nie ma jednak leków tak skutecznych jak Modafinil.

Czy modafinil jest legalny?

Tak, jest. Sprowadzanie go do Polski czy kupowanie na własny użytek jest jak najbardziej legalny, ponadto nie jest on na liście substancji zakazanych, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o żadne niedogodności. W trosce o jakość klientów jednak wprowadziliśmy możliwie najlepsze zabezpieczenia chroniące Państwa anonimowość, a co za tym idzie i naszą. Paczki są wysyłane w sposób anonimowy, z zachowaniem także bezpieczeństwa płatności. Dzięki wszystkiemu, o co dbamy, Państwa identyfikacja jak i dostawcy nie będzie możliwa. Przy tym jednak musimy Państwu oddać, że jesteśmy zaufanym sprzedawcom, o czym między innymi świadczy wystawiony certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Modafinil w Polsce jest legalny?

Pragniemy jeszcze raz zapewnić, że Modafinil można kupić bezpiecznie, nie łamiąc polskiego prawa na terenie naszego kraju. Jesteśmy jednym z najbardziej zaufanych dostawców, który ma także bardzo korzystne dla Państwa ceny.

KUP TERAZ